Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Tyto letní šaty potřebujete v létě 2023!

Každý rok se v módě mění trendy a mnoho žen se jich drží. V šatníku byste měli mít ty správné kousky, abyste byli neustále stylové. Letní šaty jsou klíčové pro pohodlné léto. Poradíme vám, jaké letní šaty vám nesmí chybět v šatníku v roce 2023. Budete překvapené, jak romantické, jemné a multifunkční budou trendy na letošní léto.

Háčkované maxi šaty

Háčkované kousky jsou nyní velmi populární bez ohledu na to, na jakou část outfitu se podíváte. Háčkované šaty mohou být sofistikované i koketní. Hodně záleží na tom, jak široká je vazba nebo pletenina. Kromě šatů můžete mít háčkované také kousky, jako:

  • crop top,
  • podprsenka,
  • šortky,
  • kalhoty.

Denim je znovu na vzestupu

Džíny jsou nesmrtelné a denim je nyní velmi oblíbený. Nádherné jsou také denimové šaty, které se skvěle hodí na festival i do práce. Přidat můžete další džínové doplňky nebo svetr, se kterým budete vypadat mnohem elegantněji.

Květinové šaty všeho druhu

Léto bez květin není správné. Proto byste je měly mít také na svých šatech. Nejlepší oblečení pro zdravotní sestry může mít na sobě také květiny. Díky tomu se budete cítit skvěle i v práci. Květinové midi šaty v kombinaci s lodičkami nebo teniskami budou vypadat úžasně!

Lněné šaty vás ochrání před horkem

Len je jedinečným materiálem na horké léto. Měly byste mít v šatníku alespoň jedny šaty z tohoto materiálu. Stylové sesterské šaty jsou obvykle z bavlny, ale také se v nich budete cítit skvěle. Lněné šaty se navíc nemačkají a nádherně zvýrazní křivky vašeho těla.

Proužkované šaty pro letní dovolenou

Pruhované šaty neodmyslitelně patří ke každému létu. Nejlepší je kombinace smetanové a modré. V takových šatech se budete vždy cítit jako u moře. Pro letní atmosféru neexistuje lepší model, který byste na sebe mohly obléknout. A se svislými pruhy navíc budete vypadat hubenější.

Zdroj obrázku: marinafrost / stock.adobe.com