Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Zjistěte, jakou venkovní stínící techniku si můžete pořídit k sobě domů

Technika vnějšího stínění je úžasným způsobem, jak můžete zajistit příjemný stín svému domovu i zahradě. Závisí pouze na tom, jaký typ si vyberete pro svůj domov. Stín je doma velmi důležitý a některé metody stínění můžete použít také nad zahradním posezením. Při koupi exteriérového stínění potřebujete zvážit pár základních kritérií:

  • cena,
  • kvalita,
  • barva a materiál,
  • typ stínění.

Pergoly

Pro venkovní prostor jsou ideální pergoly. V dnešní době najdete obrovské množství konstrukcí, které vám budou věrně sloužit. Některé materiály mají také UV filtr, takže se při sezení v pergole nespálíte. Navíc si užijete také závětří a můžete vybírat z mnoha provedení. Může se jednat jen o jednoduchý přístřešek, ale také o klasickou stavbu.

Markýzy

Markýzu připojíte na exteriér budovy a vytvoříte nádherné kryt pro sezení na terase nebo balkonu. Markýzy se vyrábí z vinylu, kovu nebo plátna. Máte mnoho možností, ze kterých můžete vybírat. Nejen z materiálu, ale také z barevných provedení. Velkou výhodou je snadní instalace, stabilita v dešti i větru. Navíc budete mít hodně místa a na zemi vám nezabere žádné místo.

Rolety

Venkovní rolety jsou skvělé pro všechny, kdo chtějí mít možnost nejen stínění, ale také termoregulace a snížení hluku uvnitř domu. Pro vysokou kvalitu a izolaci zvolíte venkovní screenovou roletu pro střešní okna a budete jistě spokojení. Jde o nejlepší možnost, jakou můžete do svého domova zvolit. Navíc vypadá velmi stylově z obou stran.

Žaluzie

Venkovní žaluzie jsou populární, protože vypadají velmi stylově a zajistí skvělé stínění v interiéru vašeho domova. Pro větší pohodlí pořídíte sítě proti hmyzu do střešních oken, které vás ochrání před hmyzem. Venkovní žaluzie vám zajisté také termoregulační vlastnosti, takže vám nebude doma takové horko a budete spořit energie v létě i v zimě.

Zdroj obrázku: Photographee.eu / stock.adobe.com