Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Vědci zjistili děsivou skutečnost o smrti: když zemřete, stane se toto s vaším vědomím! Nechtějte to vědět!

Vědci zkoumají, co se děje s lidským vědomím po smrti. To, co zjistili, je šokující. Raději byste tyto informace vůbec neměli znát! Je to strašné!

Každý si asi někdy položil otázku, co se stane, až zemřeme. Vnímáme to, nebo jako bychom usnuli? Podle nové studie provedené na Newyorské univerzitě zůstává vědomí člověka funkční ještě nějakou dobu po smrti.

Je to fakt, který asi nikdo nechtěl vědět. Vědomí zemřelého však bohužel stále funguje, i když jeho srdce přestalo bít. Tým odborníků pod vedením doktora Sama Parnii přišel s výsledky, které ukazují, že lidé mohou slyšet, co se kolem nich děje po smrti. Jsou si vědomi, že jsou mrtví. Říká se, že se cítí, jako by byli uvězněni ve svém vlastním těle a nemohli ho ovládat. Mozek, možná bohužel, umírá pomaleji než srdce. Podle lékařů se jedná o první fázi smrti.

Výzkum byl založen na výpovědích lidí, kteří přežili zástavu srdce. Údajně přesně věděli, co se kolem nich během resuscitace děje. Slyšeli rozhovory lékařů a někteří dokonce vnímali situaci vizuálně.

zdroj: vmagazin.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/geralt