Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Více než konference – největší studentská a absolventská akce 3v1 (přednášky, workshopy, networking)

Praha – Ve dnech 03. a 04. 11. 2018 se na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, náměstí Curieových 7, Praha 1, uskuteční unikátní konference osobního rozvoje Rise and Shine – Rosteme společně, která je určena pro studenty a absolventy VŠ všech oborů. Šestý ročník propojí špičkové lektory, inspirující osobnosti a aktivní mladé lidi, kteří na sobě chtějí pracovat.

V sobotu vystoupí 7 řečníků a řečnic, kteří jsou osobnosti ze světa osobního rozvoje, vědy, cestování, podnikání nebo médií, jakými jsou například Kateřina Cajthamlová, lékařka a psychoterapeutka, moderátorka televizního pořadu Jste to, co jíte. Dále se můžete těšit na Jindřicha Šídla, oceňovaného novináře, politického komentátora a držitele prestižní Peroutkovy ceny nebo na Miloše Gregora, propagátora kritického myšlení, zakladatele studentského spolku Zvol si info a spoluautora bestselleru Nejlepší knihy o fake news!!!, který vystoupí na podporu projektů Nadace O2.

O své cestě k úspěchu ve vědě i politice se podělí čerstvý senátor Jiří Drahoš, bývalý předseda Akademie věd ČR a kandidát na prezidenta. Na konferenci vystoupí jako závěrečný řečník, předtím ještě máte možnost vyslechnout si cestovatele, spisovatele a lékaře organizace Lékaři bez hranic Tomáše Šebka a podnikatele a zakladatele inspirativních konferencí FuckUp Nights Prague Tomáše Studeníka.

Na programu je i přednáška Dotknout se nebe usměvavého horolezce Marka Holečka.  “S Markem jsem měl možnost osobně mluvit a budu s ním natáčet rozhovor. Je to pro mě obrovská osobnost v horolezení, ale hlavně i lidsky, tak na něho se asi těším nejvíc,” říká Pavel Filip, hlavní organizátor, o nositeli titulu Horolezec roku 2013, který se podle svých slov “snaží vylézt vše, co vyrostlo od výše jednoho metru nad hladinou moře až po himalájské
obry” a podařilo se mu mj. v roce 2017 vylézt novou cestou na osmitisícovku Gašebrum I na hranici Pákistánu a Číny.

Nedílnou součástí sobotního programu je také různorodá nabídka workshopů vedených profesionály, jako je například freelancer Pavel Ovesný s workshopem Punkové podnikání, nebo tanečnice, lektorka a fotografka Mirka Papajíková s tématem vztahů a sebelásky nebo lektor GrowJOB Institute Matěj Krejčí s aktuálním tématem DigiDetox – jak zvládat technologie a nezbláznit se. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na koučink, interaktivní stánky studentských i neziskových organizací, osobní setkání s řečníky i networking s účastníky. V neděli program pokračuje plněním výzev, kdy si každý může vyzkoušet vystoupit ze své komfortní zóny. Maximum informací se dozvíte na Facebooku.

Konference Rise and Shine – osobní rozvoj se konají už od roku 2013 a Rosteme společně je již 25. v řadě. Za tu dobu inspirativními přednáškami, workshopy a osobnostními testy prošlo více než 4 tisíce studentů a absolventů, zapojilo se více jak 50 vysokých škol a univerzit a vystoupilo přes 230 zajímavých řečníků a koučů, mezi nimi moderátorka Adéla Banášová, bývalý ředitel Microsoftu Jan Mühlfeit či spisovatel Michal Viewegh. V r. 2018 je hlavním partnerem Nadace O2.

Více informací najdete na webu Rise and Shine
Ing. Pavel Filip (Hlavní organizátor), pavel@riseandshine.cz, +420 603 568 618

Předchozí článek

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *