Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Co letí v oblasti vánočních dárků?

Chcete být cool a v souvislosti s tím hledáte zajímavý vánoční dárek? Takový, který zaujme na první pohled? Pokud ano, podívejte se společně s námi na několik tipů, o kterých je možné říci, že dnes skutečně letí.

Unikátní piva

Pivo je v České republice nejznámějším nápojem. Už dávno se nepije jenom na množství, ale pije se také na chuť. A toho můžete využít, pokud hledáte vánoční dárky pro muže, které budou skutečně originální. My doporučujeme koupit různé pivní sady, které budou obsahovat několik specifických lahví, které muž jenom tak někde neochutná. Mohou se lišit:

  • Zemí původu
  • Pivním style
  • Přísadami

Vlastní hvězda

Když se v noci podíváte na noční oblohu, tak je plná hvězd. A právě jednu z nich je možné si pojmenovat. Zdá se to sice jako sen, ale je to realita. Je jisté, že se jedná o jeden nejromantičtějších dárků, a proto ho musíme zařadit do kategorie, kterou jsou vánoční dárky pro ženy. Kdo hledá něco, co bude skutečně originální a jedinečné, ten si může být stoprocentně jistý, že chybu neudělá.

Přírodní kosmetika

Kosmetiku využívají hlavně ženy, ale onen základ se dnes hodí samozřejmě také mužům. A tak se jedná o dárek pro oba. Máme na mysli takovou variantu, která má čistě přírodní složení. Jedná se o trend posledních let. A to jak pro pozitivní účinky a kvalitu dané kosmetiky, tak samozřejmě i proto, že nemá v podstatě žádné nežádoucí látky, které by lidskému tělu ublížily.

Něco na zahřátí

Není to lahev něčeho tvrdšího. Jsou to věci, které mohu v chladném domě nebo bytě skutečně zahřát. Může jít o stylové bačkory mající podobu zvířátek, stejně jako se může jednat také o klasický polštářek, nebo speciální variantu určenou na krk. Poměrně zajímavým dárkem jsou hřejiví plyšáci, které stačí dát do mikrovlnky a potom hřejí i několik hodin. Kromě této praktičnosti zaujmou také tím, jak skvěle a originálně vypadají.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *