Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Vyberte dárek pro muže snadno a rychle – tyhle Vánoce vás žádné pobíhání po obchodech nečeká

Blíží se Vánoce a všechny ženy a dívky si opět musí lámat hlavu nad tím, čím udělat radost svým otcům, bratrům, manželům nebo přítelům. Vybrat dárek pro muže totiž není žádná hračka. Naopak se někdy zdá, že by si všechno nejraději koupili sami a že vlastně nic nechtějí ani nepotřebují. Přesto se je určitě dá potěšit několika originálními dárky. Nechte se pro tyto Vánoce inspirovat!

Košile na míru

Pokud je váš partner elegán a košili nosí téměř denně, určitě mu udělá radost, když dostane košili podle svých představ. A aby byla opravdu taková, která mu padne jako ulitá, je možné nechat si ji ušít na míru. Stačí pořídit poukaz, který muži umožňuje nechat si košili ušít přesně na tělo a vybrat si nejen látku a střih, ale třeba i knoflíčky či manžety.

Zážitek ve virtuální realitě

Touží se proletět ve stíhačce, závodit na okruhu F1 nebo se třeba potápět se žraloky? Tohle všechno jsou sny, které se bez milionů na účtu plní jen hodně těžko. Nebo ne? Virtuální realita umožňuje zažít i tohle. Efektní simulátory vám dovolí přesunout se na místa, o kterých se vám ani nesnilo.

Praktické a veselé

Ne nadarmo se říká, že ponožkami nic nezkazíte. Podobně praktické dárky sice nejsou úplně nejoriginálnější, ale potěší a udělají dobrou službu. Vyberte vtipné ponožky, které se hodí na každodenní nošení, nebo mu z lásky pořiďte vtipné polštáře, které mu zpříjemní spaní.

Vakuová pumpa

Pokud si chcete trochu okořenit milostný život, může být tahle pomůcka dobrou volbou pro vás oba. Funguje tak, že silným podtlakem nasaje penis a prokrví ho, díky čemuž se zvětší jeho objem i délka a stane se citlivější na vnější vjemy. Pomáhá třeba i tehdy, kdy už u partnera došlo k vyvrcholení a partnerka by ještě ocenila pokračování. Vsaďte se, že takovým dárkem vyrazíte svému partnerovi dech a nebude se moci dočkat, až ji s vámi vyzkouší.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *