Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Vydejte se do Tater a užijte si luxusní dovolenou. Kde se ubytovat?

Současná doba v souvislosti s pandemickou situací příliš nepřeje cestování. To však neznamená, že nemůžeme do zahraničí vyrazit. Nemusíte přitom ani nikterak daleko. Pokud máte rádi hory, můžete navštívit třeba našeho nejbližšího souseda, kde najdeme pohoří Tatry. Výhodou je domácí prostředí, které na Slovensku vždy uvítáme. Kromě toho v posledních letech zde vznikly zajímavé nové či zrekonstruované ubytovací kapacity, které vás mohou v mnoha ohledech oslovit.

Všude blízko

Nepochybně každý z vás určitě bude souhlasit s tím, že kvalitní ubytování je základ dobré dovolené. Pokud se po celodenním výletu vrátíte tam, kde se vám to líbí, Hned se dovolená tráví lépe. Takovým místem nepochybně bude rovněž hotel Liptov, který je znám také pod názvem Björnsonka. Tato chata s dlouhou historií je v současné době po relativně nedávné rekonstrukci, tak nabídne ubytování odpovídající veškerým moderním standardům. Pokud vyrazíte v zimě, ocitnete se rovnou uprostřed lyžařského střediska Jasná.

To ale neznamená, že zdejší ubytovací kapacity jsou vhodné pouze v zimních měsících. Naopak zde rozhodně můžete vyrazit po celý rok a užít si to tu. Čeká tady na vás například venkovní wellness. Mnoho možností je také v okolí, kdy můžete využít četné:

  • Turistické trasy
  • Trasy pro vysokohorskou cyklistiku

Pokud by vám to bylo málo, rozhodně se vyplatí vyrazit také do okolí a prozkoumat zdejší přírodní krásy, jako jsou například jeskyně. Ty jsou v letních měsících hojně navštěvované a oblíbené turisty, kteří zde zavítají.

Ubytujte se opravdu stylově

Máte zájem o opravdu prvotřídní ubytování? V tom případě vás zaujme komplex moderních chatek, který patří k výše zmiňovanému hotelu Liptov. Jsou to apartmány Liptov, které se vyznačují moderní architekturou zasazenou doprostřed lesa. Zažijete zde něco nevšedního, ocitnete se doslova v propojení s přírodou díky velkým proskleným plochám. Unikátní ubytování bylo vybudováno teprve nedávno.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *