Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Špičková káva? To je EBENICA COFFEE. Pojďte se podívat, proč vás dostane!

Také si rádi vychutnáte ráno šálek dobré kávy? Nic vám neříká instantní káva a raději si vychutnáte něco výjimečného? Právě vás by mohl zaujmout náš článek, kde se podíváme na jednu výjimečnou pražírnu, která není od České republiky zase tak daleko. Přitom zde vzniká káva opravdu světové kvality. Jste připraveni poškádlit své chuťově pohárky?

Světová káva nedaleko hranic

Prvotřídní výrobky mohou vzniknout všude na světě, kde se jim dá nedostatečná péče. Stejně je to v případě kávy. Proces výroby kávy je vysoce sofistikovaný a na čem velmi záleží jsou lidé, kteří se tomu věnují. Světovou kvalitu vám přináší výběrová káva, kterou dokáží připravit v pražírně kávy EBENICA. Mezi nejlepší v Evropě zde patří espresso, které mimo jiné drží prestižní ocenění od Coffee Review a Great Taste. Toto ocenění ze Spojených států dokládá, že kvalita zdejší kávy není otázkou marketingu, ale hmatatelným výsledkem dlouholeté práce. Chcete ochutnat kávu ze zdejší pražírny? Není to vůbec žádný problém, protože si můžete:

  • Zakoupit kávu na e-shopu
  • Vybírat z mnoha druhů kávy

Nedělají zde samozřejmě pouze klasické espresso, ale zakoupíte nejrůznější kávy, a to včetně káv bezkofeinových nebo s nízkým obsahem kofeinu. Navštívit můžete dokonce také kamennou prodejnu, pokud to pro vás nebude daleko. Zde si můžete popovídat s odborníky, kteří vám rádi poradí a pomohou vám také s výběrem kávového příslušenství. Před prodejnou je dokonce k dispozici automat na kávu, který je v provozu 24 hodin denně. Kvalitní kafe si dáte i přímo v prodejně.

Koupili jste si kvalitní kávu?

Pokud jste si pořídili v pražírně kvalitní kávu, je potřeba myslet také na to, že kávu je nutné odpovídajícím způsobem skladovat. V opačném případě by mohla utrpět kvalita. Mezi dobré tipy na skladování kávy patří mimo jiné také skutečnost, že je nutné kávu chránit před přístupem vzduchu a světlem. Naopak si nemusíte dělat hlavu s teplotou, protože ideální je skladovat kávu při pokojové teplotě.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *