Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Vylepšete svůj domov. A na klasický sádrokarton zapomeňte

Kdykoliv chceme vylepšit náš domov, a začneme mluvit i o nějakých stavebních úpravách, tak se začne mluvit také o použití sádrokartonu. Jde o poměrně oblíbený materiál, jak pro své vlastnosti, tak pro svou kvalitu. Ale nejde o materiál jediný, který existuje. Společně si ukážeme několik tipů, jak se lze při vylepšování vašeho domova bez sádrokartonu celkem jednoduše obejít.

Obložte zeď panely

Ideální způsob ve chvíli, kdy nejste nijak výrazně spokojeni s tím, jak vypadají vaše zdi. Pokud chcete, aby vypadaly esteticky přijatelněji a moderněji, a vám se tak povedlo výrazně vylepšit interiér, doporučujeme voděodolné obkladové panely. Tedy řešení, které má celou řadu výhod jak s ohledem na snadnou aplikaci, tak i s ohledem na odolnost a samozřejmě také životnost. Opomíjet však nelze ani jejich vzhled, který vás utvrdí v tom, že se jedná o pravé řešení. Pokud se podíváme na rozmanitost možností, tak dominují:

 • Imitace stěrek
 • Imitace cihlových zdí
 • Dekory dřeva

Nahraďte sádrokarton

Zpět k sádrokartonu a k tomu, že pokud je třeba, dá se tento materiál skutečně celkem jednoduše nahradit. A čím? Hitem současné doby jsou univerzální obkladové desky, nad kterými můžete při plánování změn ve vašem interiéru také uvažovat. Pokud se podíváme na to, kolik pozitiv mají, je jich celá řada. Jak v podobě rychlé instalace, tak v podobě odolnosti jak proti mechanickému poškození, tak i proti vodě. Velkým kladem je ale i možnost bezprašné montáže.

I svépomocí

Dané řešení ukazuje, jak jednoduché dnes mohou být různé úpravy ve vašich interiérech. A to nejenom pokud máte v plánu oslovit řemeslníka, ale také v případech, kdy máte v plánu pustit se do práce svépomocí, což s panely a deskami nemusí být nic složitého. Naopak. Interiér tak může vypadat dokonale jak bez náročných úprav, tak bez nutnosti vysokých finančních nákladů.

1 Comment

 1. gel polish 14. 4. 2024

  Your style is so unique compared to other people I’ve read stuff from.
  Thanks for posting when you’ve got the opportunity,
  Guess I’ll just bookmark this web site.

  Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *