Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Zločiny spáchané na Vánoce: Bruce Pardo se oblékl za Santu a zmasakroval rodinu své bývalé manželky

Na Štědrý den v roce 2008 si Bruce Pardo oblékl oblek Santa Klause, nasedl do půjčeného auta a odjel do Coviny v Kalifornii, kde jeho bývalá manželka Sylvia a její rodina pořádali vánoční večírek. Ale Pardo tam nepřijel, aby se připojil k oslavám. Dorazil, aby zabíjel.

Jak uvedla televize NBC News, Pardo se na masakr připravoval několik měsíců. V červenci toho roku nakoupil munici a začal vyrábět zařízení na rozprašování paliva. V září si objednal oblek Santa Klause. A v prosinci, pouhých šest dní poté, co bylo dokončeno rozvodové řízení s jeho manželkou Sylvií, odjel Pardo do domu rodičů své bývalé ženy a svůj plán uskutečnil.

Když osmiletá neteř jeho manželky, vlastně i vraha samotného, nadšená, že vidí Santu, prudce otevřela hlavní dveře, Pardo ji střelil do obličeje. Podle NBC News vstoupil do domu a zmasakroval celou Sylviinu rodinu – Sylvii, její rodiče, dva bratry s manželkami, jednu ze sester i jejího 17letého syna. Zabil celkem devět lidí.

„Mám pocit, že vím, kdo to je,“ řekla jedna ze Sylviiných sester, které se podařilo uniknout Pardově řádění, když volala na tísňovou linku 911. Identifikovala Parda a řekla operátorovi: „Právě teď procházejí rozvodem.“

Masakr Bruce Parda ale nevyšel úplně podle plánu. Když se palivo z jeho rozprašovacího zařízení nečekaně vznítilo, byl popálen tak silně, že se mu oblek Santy přiškvařil ke kůži. Pardo uprchl do prázdného domu svého bratra, kde se zastřelil.

Vyšetřovatelé pak s hrůzou zjistili, že Pardo neplánoval „pouze“ jednu vánoční vraždu. Nejenže zmasakroval rodinu své bývalé manželky, ale nechal jedno ze dvou půjčených aut s nástražným zařízením poblíž domu jeho bratra a druhé zaparkoval před domem rozvodového právníka své bývalé manželky, popsal vánoční masakr portál Allthatsinteresting.com

Autor: Petr Vyskočil, Zdroj: allthatsinteresting.com. Náhledová fotografie: Pixabay.com/Ylanite