Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Strašný příběh Randalla Woodfielda, fotbalisty, který se stal sériovým zabijákem

Randall Woodfield byl fotbalový hráč, který se později stal sériovým zabijákem a známým jako “I-5 Killer” kvůli svému působení podél dálnice I-5 na západním pobřeží Spojených států. Jeho příběh je skutečně strašný.

Randall Woodfield se narodil 26. prosince 1950 v Oregonu v USA. Byl nadaným sportovcem a hráčem amerického fotbalu. Studoval na střední škole Springfield Thurston a následně na univerzitě v Corvallis, kde hrál za tým Oregon State Beavers. Byl talentovaným hráčem a zdálo se, že má před sebou slibnou budoucnost v profesionálním fotbale.

Bohužel se však začal projevovat jeho temnější stránka. Woodfield byl několikrát zatčen za různé zločiny, včetně krádeží, napadení a loupežných přepadení. Nakonec byl propuštěn ze svého týmu na univerzitě kvůli jeho problémovému chování.

Woodfieldova kriminální kariéra dosáhla vrcholu, když začal spáchat sérii brutálních zločinů na dálnici I-5 v Oregonu a Washingtonu. Mezi lety 1980 a 1981 byl podezřelý z několika vražd, znásilnění a loupeží, které si vyžádaly několik obětí.

Policii trvalo nějaký čas, než se podařilo Woodfielda chytit. Nakonec byl zatčen a odsouzen za několik zločinů, včetně vražd. Byl odsouzen k doživotnímu vězení, ale nikdy nepřiznal všechny své zločiny.

Případ Randalla Woodfielda je považován za jeden z nejznámějších sériových zabijáků v Pacifickém severozápadu USA. Jeho schopnost předstírat normálnost a zároveň páchání brutálních zločinů je děsivá a znepokojující.

Autor: Stanislav Makovický, zdroj: ceskezpravy.eu, redakce, Titulní obrázek: Pixabay.com/8385