Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Americký kongresman varuje před UFO. Viděl tajné záběry

Děsivé varování před mimozemšťany a jejich vyspělou technologií vyslovil americký kongresman. Republikánský kongresman z Tennessee Tim Burchett prohlásil, že mimozemšťané mohou mít technologii, která daleko předčí lidstvo.

Republikánský zákonodárce je členem Výboru pro dohled a odpovědnost Sněmovny reprezentantů, který se zabýval také potenciální hrozbou bezpilotních leteckých úkazů (UAP), nebo jinak přezdívaných UFO. Burchett tvrdí, že viděl dosud nezveřejněné tajné záběry těchto létajících objektů, uvádí Fox News.

“Pokud tam někde jsou, a oni tam jsou, a pokud mají takovou technologii, pak by z nás mohli udělat brikety na dřevěné uhlí,” řekl Burchett v podcastu Event Horizon. Kongresman tvrdí, že mimozemšťané mohou mít před námi velký technologický náskok a technologie, která nezanechává “tepelné stopy”, to může dokazovat.

“A pokud mohou cestovat světelné roky nebo rychlostí, kterou jsme viděli (na videích), a fyzikou, jak ji známe, létat pod vodou, nevykazovat tepelné stopy a podobné věci, pak je to úplně mimo naši ligu,” varoval zákonodárce.

“To nezvládneme,” řekl Burchett, který dodal, že bychom s nimi nedokázali bojovat. Přesto se domnívá, že mimozemšťané pro nás nepředstavují hrozbu.

“Mnoho Američanů je již desítky let fascinováno záhadnými a nevysvětlitelnými objekty a už dávno nastal čas, aby dostali odpovědi,” citoval Schumera deník New York Times.

Návrh amerických senátorů přichází poté, co bývalý zpravodajský důstojník David Grusch uvedl, že americká vláda má tajný program zaměřený na sběr mimozemských plavidel a materiálů.

“Materiál zahrnuje neporušená a částečně neporušená vozidla,” uvedl Grusch. Grush tvrdí, že získal svědectví od kolegů, kteří během své kariéry pracovali v tzv. černém programu. Když mu řekli jeho název, nikdy o něm neslyšel.

Grusch uvedl, že vláda, její spojenci a obranní dodavatelé získávali po částech šrot až po neporušená vozidla po celá desetiletí až do současnosti. “Myslel jsem si, že je to úplně šílené a že mi lžou, že je to lest,” řekl poté v rozhovoru pro americkou stanici News Nation.

Výbor pro dohled a odpovědnost Sněmovny reprezentantů připravuje slyšení ohledně Grushových tvrzení. Floridský senátor Marco Rubio, který je místopředsedou senátního výboru pro zpravodajské služby, uvedl, že se přihlásili další lidé ze zpravodajských služeb s prověrkou na stupeň utajení, kteří potvrdili pravost Grushových tvrzení.

“Snažíme se shromáždit co nejvíce informací. A upřímně řečeno, mnoho z nich se velmi obává o své zaměstnání. Bojí se, že jim to ublíží,” řekl Rubio. Ministerstvo obrany přesto tvrdí, že “neexistují žádné ověřitelné informace, které by (tato) tvrzení potvrzovaly”.

Autor: Stanislav Makovický, zdroj: NYTimes, News Nation, Fox News, Titulní obrázek: Jan-Mallander/Pixabay.com