Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Bizarní domněnka vědců z prestižního Harvardu: Mimozemšťané už možná jsou mezi námi

Američtí vědci z prestižní Harvardovy univerzity a Montanské technologické univerzity ve společné vědecké práci přišli s bizarně znějící hypotézou, že mimozemšťané pocházejí ze Země a mohou se skrývat v sopkách nebo hluboko pod oceány.

Jak uvádí deník Bild, vědci ve zmíněné studii definují mimozemšťany jako inteligentní bytosti, které žijí zde na Zemi, například v podzemí a/nebo v jejím bezprostředním okolí, například na Měsíci.

Podle vědců by mohlo jít o starší, technologicky vyspělé lidské civilizace, které se po přírodních katastrofách stáhly do oceánů nebo jeskynních systémů.

Výzkumný tým rovněž zveřejnil myšlenku, že by zde mohly existovat i technologicky vyspělé nelidské civilizace, které se vyvinuly například z dinosaurů, kteří přežili masové vymírání před 65 miliony let. Mohli by to však být i skuteční mimozemšťané, kteří na Zemi přišli z jiných částí vesmíru a skrývají se mezi námi.

Vědci jedním dechem dodávají, že pro existenci takových tvorů neexistují žádné přímé ani přijatelné důkazy.

A přestože tato zpráva vyvolala ve světě velký ohlas, i sami autoři studie označují svou hypotézu za nepravděpodobnou. Na druhou stranu ne nemožnou.

Zejména sopky jako Popocatepetl ve středním Mexiku a Mount Shasta v Kalifornii, stejně jako některé části světových oceánů, jsou považovány za jakási “centra” mimozemšťanů. Profesor fyziky a badatel v oblasti UFO Kevin Knuth z univerzity v Albany informoval na semináři o UFO o několika záhadných událostech v těchto lokalitách.

Autor: Petr V., zdroj: Bild, Yahoo, Titulní obrázek: Pixabay.com / Sinousxl