Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Inženýr Pentagonu viděl obrovské modré UFO ve tvaru činky

Dne 28. srpna 2013 přišli tři muži, z nichž jeden pracoval jako inženýr pro americké ministerstvo obrany (Pentagon), na lov do kanadské provincie Ontario. Než se stačili utábořit, spatřili na obloze objekt ve tvaru činky. UFO zářilo indigově modře a bylo “dlouhé jako polovina fotbalového hřiště”.

Inženýr (rozhodl se zůstat inkognito a média neukážou jeho fotografii a v rozhovoru změnil hlas) se pokusil objekt vyfotit na svůj telefon Motorola, ale nepodařilo se mu to – na videu byly vidět pouze “pulsy bílého šumu” “, které blikaly ve stejném rytmu jako záře UFO.

Své video však považuje za významný důkaz ve prospěch reálnosti UFO: “Údaje získané z této události mohou být prvním skutečným fyzickým důkazem, že tu nelétá jen tak nějaké letadlo, ale že létá díky neuvěřitelně složitému a výkonnému rotujícímu elektromagnetickému pohonnému systému,” říká očitý svědek.

Později kontaktoval ufologa Roberta Powella a vyprávěl mu o svém pozorování a videu. Powell je známý především díky vyšetřování hromadných pozorování UFO nad Texasem v roce 2007 a díky své roli v dokumentárním seriálu o UFO “Encounters”, který byl loni vysílán na Netflixu.

Podle Powella se jedná o jediný případ UFO ve tvaru činky, se kterým se setkal. Říká, že UFO tohoto tvaru jsou velmi vzácná a za celá desetiletí historie ufologie je známo pouze asi 50-60 pozorování takových UFO na celém světě.

Autor: Petr V., zdroj: anomalien, Pixabay.com / LouisBauer