Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Žena tvrdí, že si jako dítě “vyměnila duši” s mimozemšťanem, když vážně onemocněla černým kašlem

Dvaačtyřicetiletá Kelly Tylerová z Londýna tvrdí, že jako dítě prožila něco, co někteří ufologové nazývají “posedlost”. její předchozí duše opustila tělo a na její místo nastoupila duše mimozemského tvora.

Kelly bylo 8 let, když vážně onemocněla černým kašlem. Její stav byl velmi vážný, rychle ztrácela na váze a lékaři už tehdy říkali, že nepředpokládají, že by přežila.

A když byla velmi blízko smrti, právě tehdy došlo k “posednutí” nebo “výměně duše”, jak tomu Kelly říká. Pak se Kelly proměnila v “Hvězdné semínko”.

Termín “Hvězdné sémě” vznikl v 70. letech 20. století během hnutí New Age. Podle teorie současných apologetů jsou “hvězdná semena” duše mimozemských bytostí, které přicházejí na Zemi a obývají lidi, aby jim pomohly přejít do Zlatého věku.

Hvězdná semínka šíří dobro, lásku a poznání, v protikladu k základním “vibračním silám”, které ovládají pozemské duše lidí a brání lidstvu dosáhnout prosperity.

“Panuje strach z mimozemšťanů, ale Hvězdné semínka jsou tu proto, aby lidstvu pomohli. Naším úkolem není přimět vás, abyste se podívali za hranice lidstva, ale pomoci vám vrátit se k tomu, kým jste skutečně byli, k přírodě,” říká.

Kelly říká, že po “výměně duší” duše z jejího těla odletěla ke hvězdě Arcturus, která je nejjasnější hvězdou na severní polokouli. A že si později uvědomila, že je “hvězdným semenem”, když měla “astrální příhodu” v hlubokém meditačním stavu.

“Když se ohlédnu za svým dětstvím, je to jako dívat se na svůj život na fotografiích. Nemám žádný citový vztah k tomu, že jsem tam byla a nemám žádné citové vzpomínky na to, jaká jsem byla před osmi lety.”

“Když jsem se vrátila do školy, musela jsem to dohánět, protože jsem byla asi půl roku nemocná, ale teď už mám alergie pryč, nemám selhání ledvin a moje inteligence se změnila. Neřekla bych, že mě rodiče považovali za hloupou, ale z nepříliš chytrého dítěte jsem se stala velmi bystrým.”

“Udělala jsem přijímací zkoušky na soukromou školu, i když si mysleli, že nemám šanci se tam dostat. Zlepšily se i mé sociální dovednosti, jsem méně plachá a méně introvertní než dřív. Došlo u mě k výrazným změnám a nikdo nechápal proč.”

Autor: Petr V., zdroj: Anomalien, ITV 1, Titulní obrázek: Pixabay.com / Pixabay