Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Bývalý astronaut Brian O’Leary: Někdo jiný je na Měsíci! Tito návštěvníci používají technologie ovlivňující vědomí

Je někdo jiný na Měsíci? Zatímco většina z nás by chtěla jen úplnou transparentnost, pokud jde o fenomén UFO a mimozemský život, zdá se, že naše společnost má ještě dlouhou cestu k odstranění překážek, které brání úplné transparentnosti. Zdá se, že tato průhlednost je dosažitelná pouze tehdy, když vlády na celém světě přestanou materiály související s UFO označovat za problém národní bezpečnosti. Nakonec je zřejmé, že život existuje i jinde ve vesmíru, a není to záležitostí národní bezpečnosti, nýbrž záležitost svobody společnosti.

Existuje mnoho důkazů o tom, že jsme kontaktováni mimozemšťany a že tyto civilizace nás navštěvují velmi dlouho. Jejich vzhled je možná bizarní z jakéhokoli tradičního  západního materialistického hlediska. Tito návštěvníci používají technologie ovlivňující vědomí zvané toroid. Pro své pohonné systémy používají společně rotující magnetické disky, které se zdají být společným jmenovatelem fenoménu UFO,“ řekl Dr. Brian O’Leary, bývalý astronaut NASA, kteří zemřel v roce 2011.

Prvních pár odvážných jedinců už nasměrovalo naši společnost k této sociologické svobodě. Bezpochyby k nim patří Wiki Leaks a Edward Snowden. Wiki Leaks se snaží udržet krok s ohromným množstvím tajných dokumentů, které ukrývají vlády po celém světě. Samotná vláda USA klasifikovala každý rok přibližně pět milionů stránek jako tajné.

Nedávno vědecký a fotografický analytik NASA George Leonard, který získal různé oficiální fotografie Měsíce od NASA, vydal knihu „Někdo jiný je na Měsíci“ a oficiálně se připojil k dlouhému seznamu bývalých zaměstnanců NASA, kteří mluvili o jednom z nejzajímavějších témat 21. století.

Autor: Petr Vyskočil, zdroj: soulask.com, newspunch.com, Titulní obrázek: Pixabay.com/Pexels