Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

David Copperfield chce v únoru nechat zmizet Měsíc

Slavný kouzelník David Copperfield se chystá na nebeské jeviště s velkolepou iluzí, která se připravuje už tři desetiletí.

V rozhovoru pro pořad Today Copperfield odhalil svůj odvážný plán nechat zmizet Měsíc – čin, který ho už 30 let uchvacuje.

Iluzionista, známý svými úctu vzbuzujícími triky, se chystá posunout své kouzelnické schopnosti do nových výšin a chce ukázat, jak může jedinec svými činy změnit svět.

Copperfieldovo chystané číslo se zmizením Měsíce není jen rozmarným kouskem, ale důkazem jeho neochvějného odhodlání překonávat hranice magie. Když mluvil o tomto ambiciózním počinu, poznamenal: „Vyžádalo si to 30 let práce, to je doslova 30 let našeho života, než jsme to vyvinuli.“ Kouzelník spolupracuje s váženou organizací „Save the Children“, aby zdůraznil, jak hluboký dopad může mít na svět jediný člověk.

Copperfield navíc věří, že vymazání měsíce z noční oblohy slouží jako symbolická výzva k akci. Prohlásil: „Pokud jeden člověk dokáže nechat zmizet měsíc z oblohy, představte si, jak společně můžeme nechat zmizet chudobu, hlad a nebezpečí pro naše děti na Zemi.“

Svět bude svědkem této mimořádné iluze v únoru 2024, přípravy a zkoušky jsou v plném proudu. Copperfield vyjádřil spokojenost s průběhem a naznačil některé zvláštní úkazy, které na noční obloze spatřili jednotlivci po celé zemi.

Autor: Stanislav Makovický, zdroj: Indiantimes, Titulní obrázek: Pixabay.com/RJA1988