Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Fanoušci Haribo jsou v šoku: Zjevení po mnoha letech o příchuti gumových medvídků!

Gumoví medvídci Haribo jsou jednou z nejprodávanějších sladkostí v USA, ale velké oblibě se těší i u nás. Jejich konzumenti měli dlouhá léta dojem, že zelené bonbony chutnají jako jablko, limetka nebo meloun. Na Redditu se však objevil příspěvek, který tvrdí něco jiného. Uživatel v něm poukazuje na obal bonbonu, na kterém je jasně napsáno – Zelení medvídci nesou jahodovou příchuť.

Jejich milovníci zůstali tímto odhalením nemile překvapeni. “Dvacet let života a teprve teď jsem zjistil, že zelený gumový medvídek Haribo má ve skutečnosti jahodovou příchuť,” napsal jeden mladík. Jiný přiznal, že zjištění, že zelení gumoví medvídci nejsou limetkoví, mu málem zničilo manželství. “Třináct let jsem nic neříkal. Pokaždé, když dostaneme gumové medvídky, mi manželka dává oranžové a zelené. Nikdy jsem neřekl ani slovo. Rád jsem jedl své malé lži.”

Jednoho dne se však manželka na obal bonbonu pořádně podívala. “Viděl jsem, jak se jí pořádně zvětšily oči. Otočila se na mě a zeptala se, jestli vím, že zelení medvídci jsou jahodoví. Vždycky si myslela, že jsou to limetky,” pokračuje a dodává, že upřímně přikývl, že to ví.

zdroj: Topky.sk, Titulní obrázek: Wikimedia Commons/Peachyeung316