Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Hledáte praktický módní doplněk? Toto je trendem

Svět módy je rozhodně něco, co hýbe celým světem. Jsou to jak ženy, tak to jsou také muži, kteří chtějí vypadat dokonale a stylově. My se nyní nebudeme zaměřovat na klasické outfity, ale podíváme se na jeden praktický doplněk, který mohou využít jak muži, tak i ženy. O co se jedná? Lehce nastíníme, že jde o produkt, který je jako stvořený pro umístění:

  • Mobilního telefonu
  • Peněženky
  • Klíčů

Dále ale i řady dalších věcí, které muži nemusí mít nutně po kapsách, a ženy je nemusí nosit v rukách, pokud u svého outfitu kapsy nutně nemají, nebo jsou naopak příliš malé.

Co doporučujeme mužům?

Nejprve se podívejme na muže a na to, jaký doplněk outfitu je pro ně jak z praktického, tak i estetického hlediska jako stvořený. Jsou to pánské tašky přes rameno, které se dostávají do módy stále více. Stačí se rozhlédnout po současných ulicích měst, kde je jasně vidět, kolik mužů už danému trendu propadlo. Jak proto, že se jim do tašky vejde skutečně vše, tak i proto, že díky celé škála možností skvěle doplní svůj outfit. Dnes není problémem vybírat jak z různých barevných velikostí, tak i z různých velikostí, i z celé řady zajímavých materiálů. Záleží na vkusu a zájmu každého muže.

Co doporučujeme ženám?

Tady už velmi jistě tušíte, že se bude jednat spíše o klasiku, bez které se neobejde doslova jakákoliv žena. Zde musíme říci, že máme na mysli pěkné dámské kabelky. I ty jsou jak doplňkem outfitu, tak jsou i praktickým pomocníkem na všechny nezbytnostmi. Nezapomínejte také na to, že by kabelka měla jak barvou, tak i materiálem jasně ladit s konkrétním outfitem. Také nelze zapomínat ani na její velikost. Do společnosti se více hodí decentní modely a menší psaníčka. Naopak na běžný den není problém vzít si kabelku dostatečně velkou, která už může celkem jasně připomínat i tašku přes rameno, kterou bude nosit mužské osazenstvo.

Předchozí článek
Následující článek

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *