Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Jaký střih kalhot vám bude nejvíce lichotit?

Mnohé dámy si nevědí rády s výběrem vhodných kalhot. Dnes jsou totiž v nabídce různé střihy a typy kalhot, které lichotí různým typům postavy a byla by škoda této možnosti nevyužít a nosit něco, co vám nesluší. Jak se tedy ve střizích zorientovat a vybrat dámské kalhoty, které vám padnou jako ulité?

Přiléhavé kalhoty

Přiléhavé střihy jsou sice dnes velmi časté, ale ve skutečnosti by je měly nosit jen majitelky skutečně štíhlých nohou. Sice si na sebe můžete pořídit velikosti podle svého gusta, ale je třeba se smířit s tím, že obtažené nohavice jednoduše nemohou slušet nikomu, kdo má nadváhu. Není se ale třeba trápit, existuje přeci spousta jiných možností.

Rozšířené nohavice

Kalhoty s dole rozšířenými nohavicemi se opět vrací do módy. Mnozí z nás si je dobře pamatují z devadesátek, kdy byly „zvonáče“ skutečně in. Není třeba se jim bránit ani dnes, ale je třeba vybírat nohavice jen mírně rozšířené a umět také zvolit správnou velikost. Širší nohavice umí vyvážit disproporce v postavě a pomohou figuru opticky vybalancovat.

Široké kalhoty

Dlouhé široké kalhoty se nyní nosí. Typicky jsou skutečně dlouhé až úplně na zem a k nim ženy často volí boty na podpatku. Takový outfit ale rozhodně nesluší všem postavám, takže se nenechte zlákat trendy jen proto, že je vidíte všude kolem sebe. U štíhlých postav se není čeho bát, vypadají totiž podobně jako dlouhá splývavá sukně. U těch, kdo trpí nadváhou, je třeba dávat si pozor, aby se splývavým materiálem neztratila silueta. Ideální jsou spíše nařasené materiály a také vhodný vršek, který vyváží horní polovinu těla.

Rovné kalhoty

Tento střih je poměrně univerzální, ale ne pro majitelky širokých boků. Pak mohou siluetu zbytečně rozšiřovat. Nejlepší bývají pro všechny typy postav kalhoty skoro přiléhavé, které přes stehna sedí tak akorát a od kolene nohu kopírují, ale neobepínají ji příliš těsně.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *