Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Látkové rolety jsou nejlepší volbou pro střešní okna!

Zastínění střešních oken je velmi důležité, abyste si mohli pohodlně užít dobrý film a čas s rodinou. V létě může být slunce velmi nepříjemné, a proto byste si měli do oken nechat udělat dobré zastínění. Nejlepší a nejčastější variantou jsou látkové rolety, které jsou kvalitní, efektivní a jejich údržba je velmi jednoduchá. Pořizovací cena navíc není příliš vysoká. Co byste o nich měli vědět?

Jak fungují látkové rolety na střešních oknech?

Základním faktorem úspěchu u rolet je kvalitní a pevná látka, přes kterou neprojdou sluneční paprsky. Nabídka barev a provedení je široká, takže si zajisté vyberete. Rolety pro střešní okna jsou nejlepší a nejvýhodnější možností, kterou si můžete zvolit. Není to ale jediná možnost. Vybrat si můžete také markýzy nebo venkovní žaluzie.

Látkové rolety jsou velmi výhodné, protože dokáží izolovat také hluk z ulice a působí jako efektivní tepelná izolace. Poskytnou vám díky tomu hned několik benefitů najednou. Ovládání tohoto produktu je velmi jednoduché a zvládnou to i vaše děti, když budou potřebovat. Montáž je velmi jednoduchá a odborník jí bude mít hotovou během pár minut.

Výhody nákupu látkových rolet

Tento typ zastínění je dokonalý pro menší i větší podkrovní byty. Zatemňující rolety do střešního okna mají mnoho výhod, které potěší každého majitele tohoto produktu. Proč se vám vyplatí do tohoto stínění investovat?

  • Individuální řešení a montáž je velmi jednoduchá.
  • Na výběr máte z mnoha druhů, barev a vzorů látek.
  • Údržba je neuvěřitelně jednoduchá a rychlá.

Druhy látek, ze kterých můžete vybírat

Látkové rolety se mohou velmi rychle stát designovým prvkem vašeho interiéru. Kromě barvy a vzoru si můžete vybrat také míru zatemnění. Na některých místech vám postačí střední nebo vysoká. Jestli chcete naprostou tmu (např. do ložnice) měli byste si zvolit blackout. Záleží jen na dané místnosti a vašich preferencích.

Zdroj obrázku: brizmaker / Shutterstock.com