Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Módní oblečení na zimu, které nezklame

Zima už je v plném proudu, a proto je důležité zůstat v teple. Tím rozhodně nechceme říct, že je nutné sedět doma. Říká se, že neexistuje špatné počasí, pouze špatně oblečení lidé. Proto jsme se v následujícím článku rozhodli zaměřit na kusy oblečení, bez kterých byste neměli v zimě vycházet ven. A navíc v nich budete vypadat opravdu skvěle!

Začněte kvalitním svrškem

Kvalitní svršek je základ, bez kterého se opravdu neobejdete. Více než doporučit můžeme kvalitní vlněný kabát, díky kterému vám zima určitě nebude. Většinou jsou k dostání v tradiční černé, nebo tmavě modré barvě, ale ti odvážnější mohou vyzkoušet i bílou, béžovou nebo třeba červenou.

Další variantou je buď klasická prošívaná zimní bunda, nebo elegantnější parka. Parka je v podstatě delší bunda (většinou nad kolena, ale existují delší provedení) s kapucí lemovanou kožíškem. Jsou univerzální a sluší snad každému.

Svetr nebo mikina na podvlečení

Ani ten sebelepší kabát nebo bunda vás samozřejmě sám o sobě nezahřeje dokonale. Je proto nutné zvolit i kvalitní kus na takzvané podvlečení. Ve všech dobrých obchodech s oblečením jsou na výběr pánské mikiny, ať už s kapucí nebo bez ní nebo třeba huňaté svetry.

Výběr v dámském oblečení není o nic menší. Vybrat si můžete z klasických i prodloužených svetrů, stále populárnějších svetrových šatů nebo nakupujte dámské mikiny. Tím nejdůležitějším je bezesporu to, aby vás vrstva navíc dokázala doopravdy zahřát.

Do sněhu jen v kvalitních kožených botách

Přesto, že jsou zimní boty nabízeny v mnoha provedeních a z různých materiálů, doporučujeme zakoupit opravdu kvalitní kožené boty. Ty nejen, že nádherně vypadají a mají skvělé izolační vlastnosti, navíc vám při správné údržbě vydrží opravdu dlouho.

Nezapomeňte na doplňky

Zimní doplňky většinou neslouží pouze k okrase, ale mají i praktické využití. Mezi takové zimní doplňky řadíme například různé šály a šátky, rukavice nebo třeba klapky na uši. Na dnešním trhu můžeme najít opravdu bohatý sortiment tohoto zboží a vybere si z něj každý přesně to, co se mu líbí.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *