Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Monstrum v lidské kůži: tenisový tyran promluvil! Legenda prosí Djokoviče o pomoc. Trenér bije vlastní dceru přímo na tenisovém kurtu

Brutální útok, při kterém běhá mráz po zádech, se odehrál v Bělehradě během tréninku v klubu SC Banjica a měl se týkat čínských občanů žijících v Srbsku.

Šokující video zveřejnil Igor Juric z Centra pro pohřešované a zneužívané děti, známý aktivista proti násilí v této balkánské zemi.

“Další brutální násilí otce vůči dceři. Podáme trestní oznámení,” napsal Juric na sociální síti.

Padesátiletý L.W. byl zadržen pro podezření z násilí v rodině. Hrozí mu trest odnětí svobody na dva až deset let.

Do teprve čtrnáctileté dívky začal surově kopat a fackovat ji, pak ji povalil na hlínu a zasadil jí několik dalších ran.

Upozorňujeme, že následující záběry nejsou vhodné pro nezletilé a citlivé osoby.

Podle srbského serveru Mondo při výslechu uvedl, že svou dceru bil, protože odmítala pokračovat v tréninku, neprojevovala dostatečnou snahu, nechtěla se hýbat a neplnila pokyny.

Na nechutné záběry ze Srbska okamžitě zareagovaly tenisové hvězdy, které na sociálních sítích vyjádřily lítost a vyzvaly veřejnost, aby zastavila nenávist a veškeré zneužívání dětí.

Bývalá světová jednička a dvaadvacetinásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře Pam Shriverová požádala Novaka Djokoviče o pomoc, protože k agresi došlo v jeho rodném městě.

“Proboha, musíme se všichni spojit a vznést obvinění proti tomuto hroznému násilí. Požádejme Novaka Djokoviče, aby nám pomohl. Musíme spolupracovat a zastavit toto zneužívání,” napsal legendární Američan na Twitteru.

“Nevím, kdo to je, ale co to má sakra znamenat? Lidé střílejí tak dlouho, aniž by zasáhli. Absolutní ostuda,” nedala si servítky před ústa běloruská hvězda Victoria Azarenková.

“Strašné a naprosto nepřijatelné. Musíme zastavit jakýkoli druh zneužívání dětí, ať už fyzické nebo psychické,” dodal známý trenér Patrick Mouratoglou.

Reagovala také Rennae Stubbsová, slavná Australanka a bývalá trenérka české hvězdy Karolíny Plíškové. “Nechutné. Bohužel se to stává pořád, jen se to nedaří natočit na video. Každý, kdo takto zneužívá své dítě, je naprostý odpad.”

“Láme mi to srdce. Prosím, musíme s tím něco udělat,” kroutila hlavou nad nechutným případem španělská tenistka Paula Badosová.

“Ta dívka bude navždy zlomená. Pokud si myslíte, že je někdo fyzicky nebo psychicky týrán, podpořte ho a povzbuďte ho, aby se obrátil na někoho, kdo mu může pomoci,” vyzvala Australanka s ruskými kořeny Daria Savilleová.

zdroj: sportky.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/LisaVanDorp