Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Potisk triček nebo hrnečků? S termolisem žádný problém

Trička patří k základní součásti šatníků u mužů i u žen. Hodí se na řadu příležitostí, a proto většina z nás doma má různé barvy, střihy i potisky. Určitě se vám ale už stalo, že jste v obchodech marně hledali potisk, který by se vám líbil a odpovídal vašemu vkusu. Přitom dnes nemusí být tak složité vyrobit si tričko s potiskem přesně podle vašich představ. Předtím ale, než se pustíte do práce, bude potřeba pořídit několik věcí. Především je nutné mít kvalitní termolis.

Jak tisknout na trička?

I když se zdá výroba potisku složitá, není tomu tak – ve skutečnosti za vás většinu práce odvede právě termolis. Běžné přístroje zvládnou tisknout na ploché předměty, jako je tričko, taška, podložka pod myš a další, ale existuje také možnost koupit 3D termolis, který je skvělý třeba na potisk hrníčků.

Je to snadnější, než si myslíte

Je třeba mít k dispozici vhodnou předlohu vytištěnou v laserové tiskárně, případně můžete rovnou tisknout také z fólií flex a flock. Tyto fólie se dají perfektně přenášet na látky z přírodních materiálů, potisk je velmi odolný vůči praní a snese teplotu vody až 60 ˚C, navíc nabízí možnost vícebarevného tisku. Termolis se vyznačuje silnou a stabilní konstrukcí, obsahuje topnou desku s rovnoměrným rozložením teploty, díky čemuž je možné dosáhnout kvalitního a odolného potisku.

Potisk 3D předmětů

Pokud máte vhodný 3D lis, nemusíte se omezovat jen na trička. Vytvoř potisk na hrnek se zdálo být nemožné, ale nyní to je uskutečnitelné i pro běžného uživatele. Dle vlastní volby a fantazie si tak můžete vyrábět personalizované nádobí, kterým můžete obdarovat třeba své blízké, ale klidně si z toho udělat také byznys. Záleží samozřejmě hlavně na vašich schopnostech a kreativitě. Základem je pořízení kvalitního přístroje, a proto si nechte poradit a buďte opatrní, pokud je cena podezřelé nízká.

Zdroj obrázku: guruXOX / Shutterstock.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *