Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Pozorování “ducha” na střeše vyvolalo paniku ve Varanasi v Novém Dillí

Něco děsí obyvatele v jedné části Indie a zdá se, že nikdo přesně neví, co to je.

Zajímavý zpravodajský příběh z Nového Dillí z tohoto týdne se týká údajné přítomnosti paranormální entity, kterou obyvatelé Varanasi viděli na střechách místních budov.

Nevysvětlitelný návštěvník, o kterém se říká, že je oblečen celý v bílém, způsobil mezi místními obyvateli tolik obav, že někteří lidé jsou nyní příliš vyděšení, aby opustili své domovy.

Není nijak neobvyklé, že takové případy masové hysterie udeří v některých chudších částech světa nebo tam, kde jsou pověrčivé víry běžné, ale v tomto konkrétním případě někdo skutečně zachytil údajného ducha na kameru a zveřejnil ho na internetu.

Video, který si můžete prohlédnout níže, je poměrně obtížné rozeznat, ale zdá se, že ukazuje bíle oděnou postavu stojící (nebo možná sedící) na okraji střechy budovy kousek odtud.

Takže by to mohl být opravdu duch?

Zatímco někteří místní obyvatelé si to zjevně myslí, zdá se pravděpodobnější, že se jedná buď o obyčejnou osobu, která má na sobě bílé prostěradlo nebo plášť, nebo dokonce jen prostěradlo přehozené přes okraj budovy.

Policie také údajně zaregistrovala případ proti známým darebákům na místní stanici, což naznačuje, že by to mohl být spíše žert než případ nadpřirozeného zásahu.

Zdroj: Zee News, Titulní obrázek: Zee News / YouTube

Tags:

2 Comments

  1. vorbelutrioperbir 17. 1. 2024

    I always was interested in this topic and still am, appreciate it for putting up.

    Odpovědět
  2. this is the best website

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *