Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Prožijte svoji vlastní pohádku v hotelu pod Karlštejnem

Středověké hrady a zámky lidi odjakživa fascinovaly. Jejich velkolepost a neodhalená historie sahající stovky let do minulosti představují nádech romantiky a záhadnosti. Pohled na mohutný hrad Karlštejn, který se tyčí nad řekou Berounkou, vyvolává v lidech pocit něčeho výjimečného. Kdo by něčeho takového nechtěl být součástí? I proto je oblast v okolí Karlštejna cílem mnohých turistů při cestě za poznáváním naší historie, ale i za romantickými zážitky v podhradí, kde byly některé budovy postaveny dokonce dřív než samotný hrad.

Ubytujte se v moderním prostředí s historickou atmosférou

V okolí Karlštejna je hned několik možností ubytování. Líbilo by se vám ubytování v budově s historií dávnější, než jakou oplývá samotný hrad? Zvolte si hotel u hradu Karlštejn s historickou atmosférou ale přesto moderním prostředím, kde nepřijdete o komfort dnešní doby. Jde o velmi zajímavou historickou budovu, která byla dříve mlýnem starším od hradu o necelých sto let. Po rozsáhlé rekonstrukci zde vznikl hotel s prvotřídními službami a výhledem na zelený ostrov s rozlohou 2 500 m2 a romantickým altánkem využívaném především pro svatební obřady.

Pohádkové pokoje jsou stylové a na úrovni

Už samotné ubytování evokuje představu historického dědictví minulosti, ale zároveň ubytování nedaleko Karlštejna nechybí vymoženosti moderní doby, jako jsou například dešťová sprcha nebo volně stojící vana v některých apartmánech. I v klasických pokojích si díky dobově laděným interiérům prožijete vlastní šlechtický sen. V pokojích je i minibar, nechybí připojení k internetu.

Dopřejte si nové zážitky při výletech po okolí

Kromě samotného hotelu je v okolí spousta nevídaných historických a přírodních krás. Pokud pominete samotnou návštěvu Karlštejnského hradu, můžete navštívit i další historické památky nebo si užívat přírodních scenérií v okolí. Výlety po okolí Karlštejna nabízí návštěvu nedalekého lomu Amerika, Koněpruských jeskyní nebo do skanzenu Solvayovy lomy. Na aktivnější návštěvníky čeká nedaleké golfové hřiště či hotelová zoologická zahrada. Tato oblast je na nové zážitky bohatá a není nic lepšího než si po dlouhém prožitém dni dopřát odpočinek v péči hotelového relaxačního centra.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *