Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Šokující nález chirurgů: Muž s bolestí břicha lhal o zavedeném předmětu!

Co všechno se může dostat do lidského těla? Občas žasneme nad tím, když vidíme fotografie z operačních sálů, kde se lékaři snaží z útrob člověka vyoperovat to, co se mu tam „dostalo“. 

A občas jsou to velmi bizarní věci. Muž z indického státu Ásám si stěžoval na bolesti břicha a tak se rozhodl jít k lékaři. Co a kde mu našli, bylo pro operatéry velkým šokem – téměř dvoumetrový kabel, jak zveřejnil předminulé léto indický deník The Indian Express.          

Co a kde?!

Lékaři se rozhodli provést test stolice a endoskopii, aby byli schopni lokalizovat, kde se kabel nachází. „Pacient k nám přišel s velkými bolestmi břicha a řekl nám, že omylem spolkl nabíjecí kabel k telefonu. Prohlédli jsme mu stolici a provedli i endoskopii, ale kabel jsme nenašli. Když jsme ho operovali, v gastrointestinálním traktu nic nebylo, řekl deníku The Indian Express chirurg dr. Walliul Islám.

Rutinní operace k odstranění cizího předmětu nabrala nepříjemný spád, když chirurg našel kabel uvnitř močového měchýře místo žaludku pacienta. Důvod? Lékařům řekl, že jej spolkl omylem, ale ve skutečnosti si prostrčil kabel mobilní nabíječky přes své genitálie.

Dr. Islam zveřejnil na sociální síti incident s 30letým pacientem, který prý zpochybnil jeho „intelektuální a chirurgické dovednosti“ tím, že lživě popsal náhodné spolknutí(!) kabelu. „Překvapení v chirurgii! Po 25 letech chirurgické praxe mě stále překvapují a šokují případy, jako je tento, kdy jsou mé intelektuální a chirurgické schopnosti zpochybněny,“ napsal lékař.

Pravda o kabelu v močovém měchýři byla taková, že si muž pro sexuální potěšení zaváděl penisem přes močovou trubici kabel, ale tentokrát to nešlo úplně podle plánu. Naštěstí to dobře dopadlo. Lékař okomentoval sdílené krátké video z operačního sálu, kde je vidět, jak je dlouhý černý kabel odstraňován, takto: „Na této planetě je skutečně možné všechno!“

Autor: Samo Buk, Zdroje: https://indianexpress.com, https://najky.sk. Náhledová fotografie: stockking z Freepik