Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Šokující odhalení: Mimozemšťané spolupracují s lidmi na tajném projektu amerického letectva

V posledním rozhovoru pro Cosmic Disclosure bývalý asistent chirurga amerického letectva Emery Smith odhalil šokující informace: Během období od roku 1992 do roku 1995 často pracoval s mimozemšťany na tajném projektu na letecké základně Kirtland v Novém Mexiku.

Někteří vědci a lékaři jsou ve skutečnosti “mimozemského původu”. Jsou to mimozemšťané, kteří nám dobrovolně pomohli po našem zatčení nebo se dobrovolně přihlásili v rámci územního programu, protože někdy se opravdu cítí provinile, dokonce i po našem zatčení, zmlátí je a udělají jim mnoho hrozných věcí.

Opravdu změnili názor a byli ochotni nám pomoci, naučit nás mnoho věcí o jejich fyziologickém fenotypu, jejich rase…

Ve skutečnosti jsem pomáhal mimozemšťanům, pomáhal jsem jim dokončit misi: pomocí zařízení ke sběru frekvencí nebo sběru vzorků tkání nebo provádění speciálních testů na těle… Mohou skenovat celé tělo a pak ho vytisknout na 3D tisk…”

Smith tvrdí, že mimozemšťané jsou benevolentní lidé, i když mohou použít pokročilé psychické schopnosti, které mají, jako zbraně proti lidem:

“Mohu potvrdit, že jsou to benevolentní lidé. Mohu potvrdit, že mají velmi humánní způsob myšlení. Jsou mnohem chytřejší než my.

Mohou nás kdykoli skutečně napadnout nebo nám ublížit telekinezí (zvláštní mentální schopnost, která pomáhá člověku ovlivňovat věci bez fyzické interakce) a telepatií jejich pocitů, ale nedělají to…”

Smith tvrdí, že pozemšťané cítí vřelou přátelskou atmosféru, když pracují s mimozemšťany:

Když přijdeme do kontaktu s jedním z těchto mimozemšťanů, včetně Mravenců a Kudlanek, cítíme se velmi pohodlně v jejich energetických polích.

A mnoho lidí bylo skutečně zázračně uzdraveno, když pobývali, pracovali na této létající lodi nebo pracovali v blízkosti mimozemšťanů.

Emery: “Ani nevím, jak to funguje. Myslím, že je to elektromagnetismus nějaké frekvence, která způsobuje, že jejich těla vydávají velmi, velmi hlasité vibrace… Tyto vibrace ovlivňují naše vibrace, způsobují, že naše buňky pracují s určitým napětím, což jim umožňuje léčit se samy.

Nemusíme dělat mnoho, protože většina této energie je telepatická a telekineze, takže se budeme cítit opravdu šťastní.

Je to jako chlad, který máte, když v noci vstoupíte do temné místnosti, protože je to jako duch, ale je to opačný pocit, tento pocit nás probudí. Opravdu nás to dostane do dobré nálady a naše těla převezmou kontrolu.”

Smith také zmínil incident týkající se skupiny mimozemšťanů, které nazval mravenci. Tito mravenci mu pomáhali při pitvě několika svých kamarádů, kteří zahynuli při průmyslové nehodě.

Emery: “Byl to velký projekt. V rámci projektu byli [mimozemšťané] svědky toho, jak bylo mnoho mravenců zabito nějakou chemikálií. A pamatuji si, že mnoho z nich bylo na základnu přivezeno nákladními auty.”

Moderátor: “Víte, kde se tyto oběti staly?”

Emery: “Ne, nevím. Ale věřím, že se to stalo někde v Severní Americe.”

Moderátor: “Je to na podzemní základně?”

Emery: “Ano, myslím, že byli nějak chyceni a nějak se dostali ven v oblasti Nového Mexika v Coloradu…

Neznám specifika, ale nesou více případů. A všichni tito jedinci zemřeli na udušení, jejich plíce byly zcela spáleny, sliznice a oční bulvy několika lidí byly zcela spáleny.

Takže tito vědci z Ant pomohli a snažili se zjistit, co se stalo s těmito subjekty.”

Smith vzpomíná na práci s hmyzím mimozemšťany (jedinci ve tvaru mravenců a kudlanek), lidmi podobnými mimozemšťany (Arkturiáni) a opici. (opicím podobní jedinci), plazi a dokonce i skalní tvorové:

“Někteří mimozemšťané skutečně vypadají jako blok skály, jako… jeden z těch rockových superhrdinů, které vidíme v televizi a jako ve Fantastické čtyřce. Na první pohled se zdají být tvrdé jako skála, ale ve skutečnosti tomu tak není. Pocit při dotyku je jako houba, jako houba v reálném životě, vyrobená z pěnového materiálu.

Obvykle jsou žluté nebo oranžové. Mají velmi tvrdou lebku, typ kromaňonce, téměř dvakrát větší než naše, ale jak jsem řekl, vypadají mnohem robustněji. Pracovali na projektech mnohokrát, mnoha různými způsoby.”

Emery Smith pomohl potvrdit předchozí výpověď informátora a tvrdil, že pracovali s mimozemšťany na tajných základnách.

Mezi tyto lidi patří Bill Uhouse – letecký inženýr. Tvrdí, že spolupracoval s mimozemšťanem Grayem. Šedí mu pomáhali při návrhu kosmické lodi, která byla studována na tajných základnách amerického letectva.

zdroj: newmedix.com, Titulní obrázek: Pixabay.com/sergeitokmakov