Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Tento psychologický test je jedním z nejoblíbenějších na světě. Pouze jeden účes, který se vám líbí nejvíce. Nebudete věřit, co to o vás prozradí

Možná to zní trochu neobvykle, ale vlasy mohou o naší osobnosti a povaze prozradit mnohé. Nevěříte tomu? Vyzkoušejte si náš test. Podívejte se na čtyři obrázky účesů a vyberte ten, který se vám z nějakého důvodu líbí nejvíce. Nad odpovědí dlouho nepřemýšlejte, řiďte se svým instinktem. Pak už si jen přečtěte psychologické vysvětlení ke každému účesu.

Účes číslo 1


Pokud vás nejvíce přitahuje první účes, jste vůdčí a velmi kreativní osobnost. Jste ambiciózníq, odvážná, nebojíte se žádných nových věcí ani změn. Bez ohledu na svůj věk vypadáte stále mladě a svěže, jste plní energie, kterou rozdáváte i svému okolí. Řídíte se heslem, že žijeme jen jednou, a chcete si život co nejvíce užít, máte rádi společnost druhých lidí a rádi se bavíte. Rodina a přátelé jsou na seznamu vašich hodnot na prvním místě. Jen pro zajímavost dodejme, že tento účes se nazývá pixie a poprvé ho proslavila v šedesátých letech slavná modelka Twiggy. Účes pixie je velmi praktický a snadno se udržuje, navíc krátké vlasy omlazují.

Účes číslo 2


Pokud jste propadli kouzlu druhého účesu, jste pravděpodobně velmi vytrvalá a cílevědomá žena. Vaše vytrvalost, odhodlání a rozhodnost často imponují vašemu okolí a umožňují vám být úspěšná ve všech oblastech života. Víte, co od svého života chcete, jdete si za tím, a tak si plníte své sny, plány a přání. Překážky, které se vám staví do cesty, vás neodrazují, naopak vás motivují. Stojíte si za svými názory, ale dokážete ocenit a respektovat i názory druhých. Tento účes je navíc velmi módní a snadno ho přizpůsobíte tvaru a proporcím svého obličeje.

Účes číslo 3


Pokud jste si zvolila třetí účes, jste vyrovnaná a spokojená žena. Máte neustále dobrou náladu, usmíváte se a vyzařujete pozitivní energii na své okolí. Lidé vás mají rádi pro vaši empatii a schopnost naslouchat. Zároveň jste velmi elegantní a přitažlivá žena.

Účes číslo 4


Dlouhé vlasy byly vždy symbolem ženskosti a smyslnosti. Pokud máte rádi dlouhé vlasy nebo je sami nosíte, mezi vaše dominantní vlastnosti patří především upřímnost a přímočarost. Nemáte rádi lži a podvody. Vaši blízcí hrají ve vašem životě velmi důležitou roli a v případě potřeby se pro ně dokážete snadno obětovat.

zdroj: dran.sk, Titulní obrázek: brightside.me