Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Vánoční večírek ve velkém stylu: S party stanem můžete uspořádat večírek klidně i na sněhu

Plánujete uspořádat vánoční večírek pro své přátele nebo kolegy, ale chcete je tentokrát něčím opravdu překvapit? Originální volbou je zorganizování večírku na zahradě, a to i v zimě. Pro vánoční večírek ve velkém stylu můžete využít vyzdobený venkovní party stan, který se hodí jak pro firemní večírek, tak i pro domácí sešlost. A k tomu si usnadnit práci výběrem firmy, která vám zařídí všechny služby a příslušenství, které byste museli organizovat nebo zdlouhavě shánět sami.

Zařizování vánočního večírku může být někdy velmi stresující, tedy pokud chcete uspořádat takový večírek, na který nikdo nezapomene a zároveň se na něm hosté nebudou nudit. Navíc hledání volného místa pro uspořádání menší nebo i větší akce je v období Vánoc oříškem i pro zkušené organizátory. Místo toho můžete využít vytápěný party stan, který nabízí při hledání místa konání akce více možností a volnosti. Navíc půjčovna party stanů vám pomůže se zajištěním všeho potřebného a usnadní vám práci, které při pořádání takové akce budete mít více než dost.

Vánoční večírek venku i v zimě

Může se to zdát jako nesmysl, ale je to opravdu možné. Stačí si pronajmout party stan, ve kterém uspořádáte vánoční večírek, na který vaši přátelé ani kolegové z práce nikdy nezapomenou. Pronájem party stanu má zároveň několik výhod:

 • Zbavíte se stresu při hledání volného termínu ve vnitřních prostorách
 • Vánoční atmosféru podpoříte i dekoracemi ve venkovním prostředím, které k vánoční náladě přímo navádí
 • Pronájmem stanu ušetříte více peněz, než kdybyste si pořídili vlastní
 • Jeho instalace je možná kdekoli a za jakýkoliv podmínek

Jak na výběr správného party stanu

Výběr toho správného party stanu je klíčový. Noční můrou každého, kdo organizuje důležitý večírek je nedostatek místa pro hosty nebo přeplněný prostor s malou možností pohybu. Podobně i zbytečně velký prostor dobré atmosféře také nepomůže.

Pro správný výběr party stanu, který vám bude vyhovovat musíte zvážit několik aspektů:

 • Předpokládejte přibližný počet hostů a vyberte stan, který disponuje o trochu větší kapacitou.
 • Při výběru myslete na charakter celé akce.
 • Počítejte s prostorem pro podium či taneční parket.
 • Rozvrhněte si předem zasedací pořádek a místo pro stoly popřípadě pro raut.

Pokud si i tak nevíte rady a bojíte se, že uděláte při výběru chybu. Zeptejte se obsluhy půjčovny party stanů, určitě vám rádi poradí.

Když už se rozhodnete, jaký stan potřebujete a zvážíte všechny důležité parametry pro jeho výběr, přichází na řadu poslední krok. Výběr typu party stanu můžete zaměřit podle vzhledu, který se nejlépe hodí pro k duchu večírku, který připravujete nebo podle jeho rozložení. Nabídka je velmi pestrá a máte na výběr od základních typů po ty nejluxusnější, které celé akci dodají tu správnou jiskru.

Na co nezapomenout

Jsou věci, na které při organizaci doopravdy nesmíte zapomenout. To platí dvakrát tolik pokud se jedná o večírek pořádaný venku a v zimě.  Se správným výběrem vám určitě pomůže půjčovna party stanů.

Vytápění

Jak už bylo řečeno jedná se o vánoční večírek, který se pořádá venku, a ne za zrovna příznivého počasí. Proto je nutné v party stanu zajistit vytápění. Pro vyhřátí stanu na správnou teplotu slouží naftová topidla, která jsou umístěna mimo stan a vhání dovnitř teplý a suchý vzduch. Tak vůbec nepoznáte, že se jedná o večírek, který je pořádaný venku.

Elektrocentrála

Pokud v místě pořádané akce není možné připojení k elektřině anebo není dostatečné. Máte možnost využít elektrocentrálu, pro napájení aparatury, kterou hodláte použít. Elektrocentrály jsou tiché, a tak se nemusíte bát, že by rušili atmosféru celého večera.

Příslušenství pro dokonalý večer

Další nedílnou součástí je nábytek pro sezení tedy židle a stoly, které by měli odpovídat počtu hostů nebo podle vašeho plánu, tedy jestli máte určitý počet míst na sezení a pro některé hosty nabízíte pouze místa tak zvaně na stání.

Na každém večírku by určitě neměl chybět bar pro zlepšení nálady anebo podium pro kapelu či moderátora. Dalším aspektem pro dokonalou party je také osvětlení a ozvučení, které vám také může zajistit půjčovna party stanů. Pro lepší komfort můžete využít podlahy nebo koberce.

Dekorace, která všechny okouzlí

Dekorace je jednou z nejdůležitějších částí, aby celý večírek byl úspěšný. Správně vyzdobený stan okouzlí všechny návštěvníky a dodá večeru tu správnou atmosféru. Prvním krokem je sladění barev. Tedy výběr barvy a různých odstínu v, kterých se celý večer ponese. Pro vánoční večírek se tento rok hodí nejvíce barvy:

 • Růžově zlatá
 • Duhové barvy
 • Zlatá
 • Zemité barvy

Když už máte vybráno stačí jen přejít k výzdobě stanu. Stoly a židle se vyzdobí podle vybraných barev a celý stan se dozdobí vánočními dekoracemi podle vašeho výběru. Večírek můžete dekorovat spíše skromně nebo se rozhodnou například o tradiční vánoční dekorace podle charakteru pořádané akce. I tentokrát nemusíte být na vše sami a zadat půjčovně své požadavky a nechat výzdobu na nich.

Catering jako základ úspěšného večera

Catering a stoly plné lahůdek a dezertů nesmí chybět na žádném večírku, a to především na vánočním. Pro velkou akci můžete využít například jednoduchý raut nebo rovnou naplánovat společnou večeři. Pokud si nevíte rady, jak vše zařídit můžete opět využít spolehlivé služby půjčovny, která dokáže za vás zařídit výběr hostesek a například i vypůjčení kostýmů pro ně.

Při výběru uspořádaní vánočního večírku ve vytápěném a příjemně vyzdobeném party stanu, ušetříte peníze a pří využití služeb půjčoven party stanů si celou práci ulehčíte a ušetříte tak i svůj drahocenný čas. Večírek pořádaný venku a na sněhu je dobrým typem na ozvláštnění nudných večírků, které se vždy nesou ve stejném duchu a vaši přátele i kolegové je tak nějak ze zvyku očekávají a určitě je ani nepřekvapí. Zkuste pro tento rok udělat změnu a připravte jim vánoční večírek, na který nezapomenou.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *