Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Vyplňte svůj pobyt v Praze nevšedními aktivitami

Pobyt v Praze nemusí být jen o památkách, ale i o vzrušení a odpočinku. V hlavním městě můžete najít bezpočet míst, která vám tyto možnosti dopřejí. Různé způsoby relaxace i skutečně adrenalinových zážitků můžete vyzkoušet hned v několika podobách. Ať už půjde o hřejivý dotek zkušených masérek nebo netradičně pojatý surfing na vlnách, nikdy si nezapomeňte zajistit i vhodné ubytování. Jeden den v Praze vám totiž určitě stačit nebude.

Základem relaxace jsou wellness zážitky

Masáže a lázně dovedou navodit ten správný pocit odpočinku a vrátit ztracenou energii už při první návštěvě. Někdo dává přednost klasickým masážím, ale na výběr jsou i různé exotické techniky, které vám rozšíří povědomí o této dotykové relaxaci. Při technice masáže se uvolní nejen vaše fyzická energie, ale také ta psychická. V Praze můžete navštívit například Zen Asian Wellness nebo Thajský ráj v centru Prahy. Jedinečný zážitek vám nabídne i renesanční kaple Mandarin Oriental.

Pro adrenalin nemusíte chodit daleko

Kromě klasických masáží můžete zakusit i netradiční zážitky, mezi které patří pivní lázně, letecké simulátory nebo výuku potápění. Adrenalinové zážitky patří v Praze k těm nejoblíbenějším, protože v lidech zanechají silný dojem a vzpomínky, které se už nikdy nevytratí. Můžete si prohlédnout Prahu z ptačího pohledu a pochopíte, že se na město už nikdy nebudete dívat stejně. To platí i o všech ostatních dostupných adrenalinových aktivitách. A pokud vás zajímají netradiční místa, koukněte na tyto tipy.

Ubytujte se na místě, kde se budete cítit dobře

Některé aktivity jsou vhodnější pro jedince nebo páry, ale existuje celá řada těch, které můžete podniknout s celou rodinou. Po dni plném zážitků však jistě oceníte i služby, které nabízí hotel Praha Belvedere. Nejenom, že vám poskytne pohodlné ubytování v blízkosti centra, ale také v jeho prostorách najdete japonskou restauraci, masážní salón a prvotřídní kadeřnické služby. Luxusní hotely v Praze nemusí být zákonitě předražené. Někdy se dají objevit i výhodné kompromisy mezi rozumnou cenou a komfortním prostředím. Důkazem je právě hotel Belvedere.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *