Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Vyzkoušejte on-line seznamku a nebuďte sami

Na internetu denně trávíme spoustu hodin. Ihned po probuzení většinou saháme po mobilním telefonu a kontrolujeme různé sociální sítě. Přes den je potom většina lidí v jednom kole a na nějaké seznamování nemá ani pomyšlení. A právě proto vyzkoušejte online seznamku.

Na on-line seznamky se spousta lidí dlouhou dobu dívala skrz prsty. Dnes už zdaleka neplatí, že seznámení přes internet je pouze pro nesmělé a bojácné chudáčky, kteří nedokáží navázat kontakt v reálném světě. Doba se prostě mění a s ním i způsoby seznamování.

Zvolte si vhodnou seznamku

Úplným základem je zvolit si správnou seznamku. Na internetu jich totiž najdeme opravdu velké množství a je na každém, která mu bude nejvíce vyhovovat. Záleží samozřejmě i na tom, co se na dané seznamce snažíte najít. Hledáte lásku? Nebo jen nezávazný flirt? I na to si dejte při výběru seznamky pozor, protože existují i takové, které se specializují pouze na některé druhy seznámení.

Důležité je zaujmout

Ať se nám to líbí nebo ne, určitě neplatí tvrzení, že „na vzhledu nezáleží“. Ať už se s někým seznamujeme on-line nebo třeba v kavárně, je důležité, aby se nám daný protějšek líbil. Samozřejmě to není všechno, ale pokud nás daný člověk ani trochu nepřitahuje, většinou z toho nikdy nemůže vzniknout kvalitní vztah. Z tohoto důvodu je nutností mít na svém on-line profilu fotografii.

Vzhled ale samozřejmě není všechno, proto nezapomeňte uvést něco málo o sobě. Tím můžou být například vaše koníčky, nebo oblíbené aktivity.

Odhalte své úmysly

Nikdo nemá rád, když ho druzí tahají za nos. Proto je důležité ve svém profilu uvést i to, co od seznamky vlastně očekáváte. Někdo chce najít nové přátele, někdo si nezávazně zaflirtovat a někdo najít partnera na celý život. Udělejte si ve svých očekáváních jasno a sdělte je ostatním uživatelům seznamky. Předejdete tak případným nedorozuměním v budoucnu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *