Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Zapomeňte na kytky, buďte originální! 8 tipů na narozeninový dárek pro vaši ženu

Děsíte se každoročně okamžiku, kdy budete muset vymýšlet dárek k narozeninám pro svou milou? Nezoufejte. Sepsali jsme pro vás pár tipů, čím vaši ženu obdarovat. Přicházíme s netradičními inspiracemi na dárky, které se zaručeně vryjí do paměti i srdce každé ženy, a díky kterým si u ní zaručeně získáte plusové body.

Voucher na jógu

Každá žena potřebuje někdy vypnout a protáhnout si tělo. Cítí se pak lépe. Jóga, jak se ví od nepaměti, má blahodárné účinky jak na tělo, tak na duši. Darujte vaší drahé polovičce voucher na lekce jógy a zaručeně tím nic nezkazíte.

Že je vaše žena spíš akční typ a chvíli neposedí? Není jóga jako jóga. Dnes už existuje mnoho druhů a stylů výuky, ve kterých se najde každá – od tradičních pomalých Jin jógy či Slow flow jógy přes dynamičtější Hatha jógu, silovou Power jógu nebo Fitness jógu po dokonce létající Aero jógu, při které je žena zavěšená na měkkém šátku nad zemí.

Máte chuť cvičit spolu? Pak zkuste Acro jógu ve dvojicích.

Zdroj: Unsplash.com

 

Voucher na kurz nebo workshop

Dobrým dárkem může být i voucher na vzdělávací nebo zážitkový kurz. Vybírejte ho podle osobnosti svojí ženy – zajímá se o bylinky? Baví ji vaření nebo zahradničení? Ráda maluje, ale nemá na to čas nebo potřebné vybavení? Ráda něco vyrábí nebo se líčí? Zapojte fantazii, meze se tu nekladou.

Kurz může mít i vzdělávací povahu, která ji přiblíží k jejímu profesnímu snu a seberealizaci.

Oblíbenou formou je i manuální činnost – výroba svíčky, keramiky nebo třeba vlastního kusu nábytku. Opět se můžete připojit do tvoření ve dvou.

Masáž v páru

Nemáte v každodenním životě příliš prostoru na vzájemné doteky a laskání? Kupte jí voucher na masáž pro dva a nechte se vzájemně opečovávat. Součástí partnerské masáže může být speciální rituál naladění, drobné občerstvení nebo hudební doprovod.

Výhodou párové masáže je uvolnění obou partnerů naráz, které může podpořit vlnu proudící lásky, na které můžete jet ještě i doma. Takový společný zážitek může být pro váš vztah oživujícím momentem a posunout ho na hlubší úroveň.

Zdroj: Pixabay.com

 

Vtipné triko nebo ponožky

Má vaše žena smysl pro humor? Kupte jí jako narozeninový dárek dámské tričko s potiskem nebo vtipné ponožky, nejen na takové to domácí nošeníčko. Kdykoliv si je vaše žena oblékne, zaručeně si na vás vzpomene.

Vyjádřete jí lásku potiskem a řekněte to nápisem. Zvolit můžete vtipné dámské ponožky pro každou situaci nebo trika ze života, podle toho, jestli vaše dáma holduje vínu nebo kávě, chodí ráda na party, nebo má všechno na háku. Podpořte její jedinečnost vhodným nápisem, které jí zvedne sebevědomí a vyjádří to, kým je.

 

Vlastní parfém

Která žena by nechtěla vlastní značku parfému? Nechte jí namíchat speciální vůni podle toho, co má ráda nebo kupte voucher na její vlastní alchymistické tvoření.

Osobitý parfém si vaše žena může vyrobit podle její fantazie nebo využít osvědčených kombinací. Součástí výroby bývá i konzultace s doporučením. Flakónek na míru může nosit v kabelce, provonět jím celou domácnost díky nakapáním do aromalampynebo si přidat pár kapek do koupele.

Zdroj: Unsplash.com

 

Strom v lese

Ekologie patří do života moderní ženy. Pokud se vaše žena zajímá o udržitelnost planety a ráda chodí na procházky, darování stromu v lese ji jistě potěší.

Můžete nakoupit libovolné množství malých stromků, které za vás následně zasadí dobrovolníci a lidé pracující v lese nebo pokud vám nevadí ušpinění od hlíny, můžete se přidat na hromadnou výsadbu vy sami. Užijete si spoustu srandy, poznáte nové přátelé a budete mít dobrý pocit, že jste udělali něco smysluplného. Jak zasazené stromky rostou, se můžete chodit dívat s vědomím, že i vaše děti budou mít kam chodit na procházku.

Šaty na míru

Podpořte její ženskost a jedinečnost tím, že jí koupíte šaty, které žádná jiná nemá. Vezměte ji k módní návrhářce a nechte ruku profesionála, aby zvýraznila tvary a osobnost vaší ženy. Vědomí, že šaty jsou ušité na míru jen pro ni, ji zaručeně potěší a nastartuje její sebedůvěru.

Existuje mnoho stylů, jaké můžete zvolit. Od společenských rób přes extravagantních kousků pro zvláštní příležitosti až po šaty na každodenní nošení. Určitě najdete něco, co ji osloví.

Zdroj: Unsplash.com

 

Den s fotografem

Každá žena chce mít pěkné fotky. Málokterá si ale před objektivem připadá jako ryba ve vodě. Podpořte ji a najměte fotografa, který z ní udělá na fotkách bohyni.

Oblíbené jsou fotografie na zámku, ve svatebních šatech nebo v přírodě. Na focení se dají zajistit speciální rekvizity nebo i zapůjčit zvířata, jako jsou vlk, sova, liška nebo orel. Záleží, jestli vaše žena chce být princeznou, nebo divokou amazonkou.

Dárek můžete doplnit i službami vizážisty a zajistit tak své ženě kompletní zážitek.

Zdroj: Unsplash.com