Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Zlepšil se Schumacherův zdravotní stav? Eddie Jordan prozradil novinky

Eddie Jordan se nikdy netajil svým kladným vztahem k Schumacherovi a také k jeho synovi Mickovi. V nedávném rozhovoru pro OLBG prozradil novinky o zdravotním stavu bývalého elitního závodníka a také nastínil aktuální situaci ohledně náročné kariéry Micka Schumachera, který jde ve stopách svého otce.

“Musí to být těžké, když víte, že váš otec nemůže být součástí rodiny. Schumacher je s námi, ale zároveň tu není,” prozradil v rozhovoru Eddie Jordan.

Eddie Jordan věří, že se Mick Schumacher v kolotoči F1 ještě objeví. “Mám na celou věc svůj vlastní názor, ale nechci ho zveřejňovat. Řekl bych, že Mick projevil velkou dávku empatie, když mluvil o svém otci. Sezona se pro něj nevyvíjela dobře, byl vyhozen z týmu, což je pro jezdce vždycky těžké. Nyní musí bojovat zpět a znovu stoupat v žebříčku,” řekl Eddie Jordan.

Ir také prozradil, že Mick Schumacher nezdědil jméno po svém otci, ale po jiné legendě MotoGP. “Mick se jmenuje po jezdci, kterého jeho otec obdivoval, a není to nikdo jiný než Mick Doohan, držitel pěti mistrovských titulů s Hondou. Na základě tohoto úspěchu a respektu pojmenoval Schumacher svého syna Mick,” vysvětlil Jordan.

Autor: Stanislav Makovický, zdroj: OLBG, Titulní obrázek: Flickr/SAUD AL-OLAYAN